AFI – Amis Financial Investment Group S.A.

Moja praca – mój drugi dom

Praca w AFI ma być przede wszystkim źródłem pieniędzy, radości i realizacji marzeń. Wychodzimy z założenia, że poczucie docenienia za dobrze wykonaną pracę jest niezwykle ważne dla wszystkich współpracowników. Dlatego AFI należy do tej grupy firm, dla których motywowanie i nagradzanie współpracowników jest sprawą kluczową.

W 2007 roku Rada Nadzorcza Spółki uchwaliła dwa projekty motywacyjne: „Moja praca – mój drugi dom” oraz „AFI – miejsce kreatywności i rozwoju” Do realizacji tych projektów zostały powołane następujące fundusze: Fundusz Holiday, Fundusz Gift For Gift, Fundusz Start oraz Fundusz Training. Wszystkie wymienione narzędzia są starannie dostosowane do kultury organizacyjnej oraz misji naszej firmy

MOJA PRACA – MÓJ DRUGI DOM

Celem projektu „ Moja praca – mój drugi dom” jest budowanie ludzkich, przyjaznych relacji wśród współpracowników. Wiemy, że zadowolony pracownik, który z radością i bez stresu wykonuje swoją pracę to największy kapitał dla firmy. Dlatego środki wydawane na realizację tego projektu służą temu, aby nasi pracownicy czuli się w pracy jak w domu ze względu na atmosferę w niej panującą.

Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół, efektywnie i skutecznie współpracują, a tym samym osiągają lepsze wyniki w swojej pracy . Są kreatywni, zdolni do wymyślania i wdrażania niekonwencjonalnych pomysłów i metod. Dobremu samopoczuciu w pracy służy zarządzanie poprzez realizację celów. W naszej korporacji nad pracownikiem nie stoi szef tyran bo wiemy , że dobra atmosfera ma znaczenie nie tylko dla jakości działań wewnątrz firmy ale również dla postrzegania AFI Group S.A. na zewnątrz.

Oczywiście praca u nas, jak w każdej w korporacji, ma swoje ograniczenia, bo nie można jak we własnym biznesie decydować o tym co chce się robić i kiedy to chce się robić. Oczekujemy realizacji powierzonych zadań ale również pozwalamy na indywidualność, dajemy poczucie wspólnoty z firmą i motywujemy do osiągania coraz większych sukcesów. Codziennej, profesjonalnej i odpowiedzialnej pracy, towarzyszy poczucie humoru, które dla większości pracujących z AFI pracowników jest kompatybilne.

FUNDUSZ HOLIDAY I FUNDUSZ TRAINING

Funduszu „Holiday” – nagradza najlepszych współpracowników AFI poprzez finansowanie wyjazdów na wypoczynek do atrakcyjnych kurortów na świecie.Nasi najlepsi menedżerowie i specjaliści wypoczywali już: w Egipcie, na Cyprze, w Indonezji na Bali, na Wyspach Zielonego Przylądka, na Kubie

Fundusz Gift For Gift – to przede wszystkim nagrody rzeczowe. Będąc korporacją finansową zajmującą sę na co dzień „twardymi” sprawami rynku, dostrzegamy radość płynącą z obdarowywania naszych wyróżniających się pracowników upominkami, często o charakterze rodzinnym. Dlatego chętnie finansujemy zakup prezentów, które sprawią radość partnerowi, współmałżonkowi czy dzieciom.