AFI – Amis Financial Investment Group S.A.

Moja praca – miejsce kreatywności i rozwoju
IDEA PROJEKTU

Celem projektu „ AFI – miejsce kreatywności i rozwoju” jest motywowanie współpracowników do twórczej i rozwojowej pracy. Zależy nam na udostępnianiu każdemu pracownikowi AFI doskonałych narzędzi służących podwyższaniu umiejętności niezbędnych do zrealizowania zawodowego celu. Staramy się, aby droga do osiągnięcia tego celu była pełna kreatywności oraz chęci do działania. Pozwala to nie tylko osiągnąć sukces na konkretnym stanowisku ale również daje możliwość awansu.

Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że kreatywności nie można ograniczyć do wiedzy, opiera się ona przede wszystkim na doświadczeniu. Dlatego, poprzez systematyczne wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w codziennej pracy , pomagamy naszym pracownikom przekształcić talenty w osiągnięcia.

Wiemy z doświadczenia, że kompetentny i szczęśliwy pracownik w lepszy sposób wykonuje swoją pracę, obsługuje klientów firmy w bardziej profesjonalny sposób, co ułatwia realizację misji, polegającej przede wszystkim na owocnej, przynoszącej zawodowy sukces współpracy z partnerami i klientami.

FUNDUSZ START I FUNDUSZ TRAINING

Fundusz Start – to dodatkowa, nie wchodząca w skład wynagrodzenia pomoc finansowa dla początkujących, zdolnych współpracowników.

Funduszu Training – wspiera kształcenia współpracowników AFI poprzez finansowanie ponadpodstawowych szkoleń.

Są to często wyjazdy szkoleniowe do atrakcyjnych miejsc, połączone ze zwiedzaniem i wypoczynkiem. Szkoleniom i seminariom AFI towarzyszą m. in. spływ Dunajcem, zwiedzanie Parku Miniatur w Inwałdzie, wycieczka do Wadowic i popołudnie z papieskimi kremówkami, wyprawa do Jaskini Raj, rejs statkiem po Zalewie Chałcza, zwiedzanie miasta Łodzi zabytkowym tramwajem. Wymianie doświadczeń zawodowych sprzyjają weekendowe wyjazdy „Klubu Najlepszych” w ramach Funduszu Training do słowackich term w Pieszczanach, Kopenhagi, Wiednia, Pragi czy Budapesztu.

ŚWIĘTO PIERNIKA I KONGRESY AFI

Święto Piernika – to coroczna impreza finansowana przez Fundusz Training. Jest to nagrodowy meeting szkoleniowy połączony z zabawą andrzejkową oraz konkursem na zaprezentowanie najlepszego piernika własnego pomysłu. Jako finansowa korporacja wykorzystujemy w codziennej pracy współczesną światową wiedzą inwestycyjną , chętnie jednak sięgamy do historii, ponieważ temat inwestycji jest naszą pasją. Wiemy, że piernik w czasach Kopernika był najlepszym funduszem inwestycyjnym, pomnożyć z powodzeniem pieniądze niejednego inwestora. Dlatego piernikowy meeting tak pomyślnie wpisał się w kulturę organizacyjną naszej firmy. Impreza niezwykle przypadła do gustu naszym pracownikom, co roku realizowane są coraz bardziej skomplikowane przepisy piernikowe, wypieki są prawdziwymi dziełami sztuki. Wydarzeniu temu towarzyszy niezwykła atmosfera i dlatego święto Piernika AFI to już piękna tradycja naszej firmy. W 2011 roku odbyło się V święto Piernika.

Kongres AFI – raz w roku Spółka AFI organizuje kongres dla najwybitniejszych pracowników w ramach Funduszu Training. Jest to bardzo prestiżowa i wysokobudżetowa impreza, w drugiej części tzw. balowej koncertują dla AFI gwiazdy polskiej estrady.

Dotychczasowe Kongresy uświetnili tacy wykonawcy jak: Perfect, Kasia Kowalska, Edyta Geppert, Elektryczne Gitary
i Urszula.

Perfect życzenia dla AFI  [*.mp3, 325KB]